O nas

Wiedza, doświadczenie oraz liczne kontakty sprawiają, że jesteśmy w stanie sprostać każdemu zamówieniu na tkaninę bawełnianą, albo przędzę.

Służymy Państwu fachową radą i pomocą w kwestii doboru odpowiednich parametrów asortymentu.

Oferujemy również networking i konsulting biznesowy dla osób stawiających pierwsze kroki w działaniach na rynku rosyjskim, ukraińskim, węgierskim, rumuńskim, czy uzbeckim.

Naszą strategię opieramy na współpracy z ludźmi od kilkudziesięciu lat związanymi z branżą włókienniczą. Współpracujemy z lokalnymi i zagranicznymi tkalniami, wykańczalniami i hurtowniami.

Zainteresowanie konkretną gałęzią przemysłu, ma niewątpliwie związek, z tradycją regionu. Jak wielu łodzian dorastaliśmy w rodzinach utrzymujących się z pracy dla fabrykantów. Lubimy klimat miasta tworzony przez XIX wieczne budynki z czerwonej cegły. Przywykliśmy, że co dzień, o godzinie 12, na głównej ulicy rozbrzmiewa „Prząśniczka” Stanisława Moniuszki.

Ciekawość, odwaga i otwartość na świat, poparte wykształceniem min. inżynierski, finansowym, ekonomicznym, pozwoliły podejmować aktywne działania na rynkach zagranicznych.

Od początku lat 90 – tych wiedzę na temat handlu zdobywaliśmy zajmując się importem przędzy i tkanin z Rosji oraz krajów WNP takich jak Uzbekistan i Tadżykistan oraz eksportem tekstyliów i kosmetyków polskich producentów. To zapewniło ekstatyczność w umiejętności przystosowania się do przepisów prawnych i reguł kulturowych warunkujących skuteczne prowadzenie biznesu poza granicami kraju.

Pod nazwą Strefa Tkaniny pracujemy od 2011 roku.